KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406071
nr 1540 6071
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad -60. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 76x66cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:04:24