KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044059
nr 1204 4059
Jergill, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 45x55
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:53:06
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr