KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17272010
nr 1727 2010
Jan Thomas Helge Franzén
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x58 cm
Jan Thomas Helge Franzén, svensk bildkonstnär och ekonom född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:32:45
28/9 16:37:24
Jan Thomas Helge Franzén
Läs mer om Jan Thomas Helge Franzén