KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177560
nr 1417 7560
Jacinta. Signerad, daterad 1965, Olja på pannå, 64x78cm, yttermått inklusive ram: 68x83cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:57:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr