ART / Oil paintings / Oil painting 13803008
nr 1380 3008
OIL PAINTING
Ivar Lundberg. Signed, dated 1923. Oil on panel, 28x36, yttermått inklusive ram: 43x51cm,
Ivar Lundberg. Signerad, daterad 1923. Olja på pannå, 28x36, yttermått inklusive ram: 43x51cm
SEK 150
Monday February 22 2021
at 18:30:29
16/2 12:42:11
100 kr
17/2 10:18:53