KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213225

nr 1221 3225

Ivar Franke (1913-1999), Sverige. Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 54x38

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:36:19

3/12 19:16:24 1      Vinnande bud