KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848084

nr 1284 8084

Ivar Ekelund

(1908-2002), Sverige

Oljemålning, Självporträtt, 83x38. Olja på duk, Signerad

Ivar Ekelund, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1908, död 2002.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:44:36

28/10 10:56:13 1      Vinnande bud

Ivar Ekelund

Läs mer om Ivar Ekelund