KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346211

nr 1434 6211

Henry Eldin. Signerad, pojke i bergslandskap. Olja på duk, 77x27, yttermått inklusive ram: 95x46 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:51:16

26/11 19:33:18 1      Vinnande bud