KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956782

nr 1395 6782

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 88. Olja på pannå, 16x15, yttermått inklusive ram: 23x21 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:08:43

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann