KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155293

nr 1715 5293

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Blomsteraffär. Signerad. Olja på pannå, 15x16 cm, yttermått inklusive ram: 22x23

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:38:04

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann