KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398162
*
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2019
kl 18:59:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 08:14:15
1
250 kr
28/2 08:53:05
2
200 kr
28/2 08:53:05
1
250 kr (Budbetjänt)
28/2 08:53:42
2
300 kr
4/3 17:57:36
3
700 kr
4/3 18:48:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1239 8162
Oljemålning
Harry Thomander (f. 1916), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 72x37
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/2 08:14:15 | 1 | 250 kr |
| 28/2 08:53:05 | 2 | 200 kr |
| 28/2 08:53:05 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 28/2 08:53:42 | 2 | 300 kr |
| 4/3 17:57:36 | 3 | 700 kr |
| 4/3 18:48:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben harry thomander olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben sverige
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



