KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915113

nr 1691 5113

Halvor Gunheim Torstensen

(1909-1977)

Oljemålning, Halvor Gunheim Torstensen (1909-1977), Hästar. Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 62x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:34:18