KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13699471
nr 1369 9471
Halvar Halvorsen, Signerad. Olja på duk, 49x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:45:02
100 kr
200 kr
250 kr