KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618176
nr 1561 8176
Håkan Engström
(1908-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Fiskare på Mallorca". Olja på duk, 45x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:42:15
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Håkan Engström
Läs mer om Håkan Engström