KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17297021

nr 1729 7021

H Tillberg. Signerad, daterad - 77, flyttfåglar. Olja på duk. 53x72 cm, yttermått inklusive ram: 57x75 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 19:57:37

30/9 13:00:19 1      Vinnande bud