KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644466

nr 1264 4466

H Harris, Fiskande man. Signerad. Olja på duk, 19x15 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:16:31