KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15305341
nr 1530 5341
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Oljemålning, "Vid kanalen". Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:09:29
300 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)