KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285260
nr 1628 5260
Gunnar Zilo
(1885-1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, kvinna vid bord. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Gunnar Zilo, svensk målare, tecknare född 1885, död 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:31:48
16/6 14:36:20