KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804354
nr 1580 4354
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på papper, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 49x39, oramad
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:50:30