KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746321
nr 1374 6321
Gunnar Johansson, Signerad. Olja på duk, 60x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:38:42
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)