KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746322
nr 1374 6322
Gunnar Johansson, Signerad. Olja på duk, 75x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:11:50
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)