KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411297

nr 1241 1297

Gunnar Holst. Signerad, daterad 1979, Järntorget Göteborg. Olja på duk, 60x73

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:57:20