KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114175
nr 1411 4175
Gunnar Höglund. Signerad, daterad -52, pannå, 60x34, yttermått inklusive ram: 73x49 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:03:29
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)