KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16999255

nr 1699 9255

Göte Long

(1914-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk på pannå. Bildmått: 29x16 cm, yttermått inklusive ram: 43x30 cm

Göte Long, svensk bildkonstnär född i Karlskrona 1914, död 1993 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 maj 2025
kl 19:28:05

4/5 14:45:44 1      Vinnande bud

Göte Long

Läs mer om Göte Long