KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967267

nr 1596 7267

Gösta Nyberg

(f. 1913), Sverige

Oljemålning, Fotogenlampa i fönstret. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Gösta Nyberg, född 1913, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 februari 2024
kl 19:22:05

Gösta Nyberg

Läs mer om Gösta Nyberg