KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222017

nr 1422 2017

Gösta Larsson

(1912-1978), Sverige

Oljemålning, Gamla Stan. Signerad, daterad 1967. Olja på pannå, 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:23:19

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Larsson

Läs mer om Gösta Larsson