KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14187607

nr 1418 7607

Gill Watkiss

(f. 1938), England

Oljemålning, Procession. Signerad, daterad -69. Olja på pannå, 52x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x68 cm

Gill Watkiss, målare född 1938.

måndag 13 september 2021
kl 20:02:56

Gill Watkiss

Läs mer om Gill Watkiss