KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956091

nr 1395 6091

Joye Lindström

(1912-1985), Sverige

Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 69x97 cm, yttermått inklusive ram: 78x106 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:02:22

3/5 12:52:50 1      100 kr
3/5 19:57:22 2      Vinnande bud

Joye Lindström

Läs mer om Joye Lindström