KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7074334
nr 707 4334
Fritz Lindvall, -1/2 99, Interiör, 63x46
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:10:29
29/7 09:31:38