KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804040

nr 1280 4040

Frans Michael Kempe

(f. 1911), Sverige

Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 73x98 cm

Frans Michael Kempe, född 1911 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:28:19

6/10 20:17:02 1      Vinnande bud

Frans Michael Kempe

Läs mer om Frans Michael Kempe