KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872413

nr 1287 2413

Frans Gard

(1892-1978), Sverige

Oljemålning, Tallar i skymning. Signerad. Olja på duk, 54x54 cm

Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:48:54

Frans Gard

Läs mer om Frans Gard