KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395009

nr 1539 5009

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Portal". Signerad. Olja på duk, 60x40 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson