KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909162
nr 1390 9162
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Orange bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 22x26 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:19
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson