KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14198008
nr 1419 8008
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Birch tree". Monogramsignerad. Olja på pannå, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
19/9 21:07:15
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson