KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144459
nr 1714 4459
Emil Nordberger
(1889-1942)
Oljemålning, Emil Nordberger (1889-1942), Gröngöling. Signerad, Olja på duk, 78x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:18:52
300 kr
350 kr