KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245585
nr 1424 5585
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Stadsbild. Signerad. Olja på pannå, 45x37, yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:04:37
100 kr
200 kr