KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354154

nr 1235 4154

Elsa Franzén

(f. 1913), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 30x35 cm

Elsa Franzén, svensk bildkonstnär född 1913.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 21:04:11

Elsa Franzén

Läs mer om Elsa Franzén