KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13485207

nr 1348 5207

Elin Höglund-Svanholm

(1914-2010), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm

Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:41:27

Elin Höglund-Svanholm

Läs mer om Elin Höglund-Svanholm