KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141038
nr 1314 1038
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, "Fylleån, Breared, Halland". Signerad. Olja på duk, 32x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:27:26
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger