KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257039

nr 1225 7039

Einar Krüger

(1910-1988), Sverige

Oljemålning, Einar Krüger, kvarnhjul, Signerad. Olja på duk, 37x44

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:12:28

12/12 20:38:39 1      Vinnande bud

Einar Krüger

Läs mer om Einar Krüger