KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8862177
nr 886 2177
efter Henrik Löfgren, marinmålning, 'Vanadis', signerad, 1909, 61x101
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 april 2014
kl 20:53:05
7/4 15:52:32
7/4 20:38:58
2.200 kr