KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746316
nr 1374 6316
Edgar Wollin. Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 38x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:20:13
100 kr
150 kr
200 kr