KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706464
*
nr 1070 6464
Oljemålning
Ebba Eleonora, kopia, 72x59
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 november 2016
kl 18:59:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/11 20:30:13
1
450 kr
21/11 12:58:27
2
400 kr
21/11 12:58:27
1
450 kr (Budbetjänt)
21/11 12:59:07
2
700 kr
21/11 18:44:12
3
800 kr
21/11 18:54:12
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ebba eleonora olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Kondition: slitage, skador
Läs om budbetjänten
nr 1070 6464
Oljemålning
Ebba Eleonora, kopia, 72x59
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/11 20:30:13 | 1 | 450 kr |
| 21/11 12:58:27 | 2 | 400 kr |
| 21/11 12:58:27 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 21/11 12:59:07 | 2 | 700 kr |
| 21/11 18:44:12 | 3 | 800 kr |
| 21/11 18:54:12 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ebba eleonora olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



