KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725323
nr 1372 5323
Diaz, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 87x58 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:39:46
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr