KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846072
nr 1384 6072
Kina, Figurer, modell äldre, Olja på glas, 35x48, yttermått inklusive ram: 39x52 cm. Ej signerad
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:13:03
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)