KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306461

nr 1630 6461

Cesar Bucaaventura. Signerad, daterad Manila 1949, "Native Fisherman". Olja på pannå, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm

Utrop:

600 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:46:43