KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795141
nr 1679 5141
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomma. Olja på duk. 43x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:56:28
14/2 16:19:02
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström