KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277069

nr 1427 7069

Caroline Grinda Christensen

(1925-2014), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 72x60, yttermått inklusive ram: 80x67 cm

Caroline Grinda Christensen, svensk konstnär född 1925, död 2014.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:02:13

19/10 11:50:19 1      Vinnande bud

Caroline Grinda Christensen

Läs mer om Caroline Grinda Christensen