KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145306

nr 1414 5306

Carl Riddersporre

(1883-1945), Sverige

Oljemålning, Tallar. Signerad. Olja på duk, 45x66, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Carl Riddersporre, svensk bildkonstnär född 1883, död 1945.

Utrop:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:13:54

Carl Riddersporre

Läs mer om Carl Riddersporre