KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145306
nr 1414 5306
Carl Riddersporre
(1883-1945), Sverige
Oljemålning, Tallar. Signerad. Olja på duk, 45x66, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Carl Riddersporre, svensk bildkonstnär född 1883, död 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:13:54
Carl Riddersporre
Läs mer om Carl Riddersporre