KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599131

nr 1259 9131

Carl August Johansson

(1863-1944), Sverige

Oljemålning, Vattendrag. Signerad Carl Johansson, daterad 1920. Olja på pannå, 43x52 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 3 juni 2019
kl 18:00:09

3/6 17:54:38 1      Vinnande bud